IconBox (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (25 entries)

en: Title
gl: Título

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Edit
gl: Editar

en: None
gl: Ningún

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Weight
gl: Peso

en: edit
gl: editar

en: Save
gl: Gardar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Top
gl: Superior

en: Small
gl: Pequeno

en: Large
gl: Grande

en: Icon
gl: Icona

en: Custom
gl: Personalizado

en: Medium
gl: Medio

en: Square
gl: Cadrado

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Grid
gl: Grella

en: %name must be a positive integer.
gl: %name debe ser un enteiro positivo.

en: Your configuration has been saved.
gl: A sua configuración foi gardada.

en: %name must be a valid hexadecimal CSS color value.
gl: %name debe ser un valor válido de cor CSS
