IconBox (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (36 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: delete
hu: törlés

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Box Title
hu: Doboz címe

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: None
hu: Nincs

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Weight
hu: Súly

en: edit
hu: szerkesztés

en: Save
hu: Mentés

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Top
hu: Teteje

en: Small
hu: Kicsi

en: Large
hu: Nagy

en: Icon
hu: Ikon

en: Custom
hu: Egyéni

en: Medium
hu: Közepes

en: Square
hu: Négyzet

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: Double
hu: Dupla

en: Dotted
hu: Pontozott

en: Dashed
hu: Vonalas

en: Solid
hu: Tömör

en: Grid
hu: Rács

en: Circle
hu: Kör

en: Icon Size
hu: Ikonméret

en: %name must be a positive integer.
hu: %name értékének pozitív egésznek kell lennie.

en: Your configuration has been saved.
hu: A beállítások el lettek mentve.

en: Box title
hu: A doboz címe

en: Delete box
hu: Doboz törlése

en: %name must be a valid hexadecimal CSS color value.
hu: %name mezőben létező hexadecimális színértéknek kell lennie.

en: Icon Position
hu: Ikon helyzete

en: Icon Style
hu: Ikonstílus
