IconBox (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (21 entries)

en: Title
is: Titill

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: delete
is: eyða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Edit
is: Breyta

en: None
is: Engin

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Weight
is: Vægi

en: edit
is: breyta

en: Save
is: Vista

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Top
is: Toppur

en: Small
is: Lítið

en: Large
is: Stórt

en: Icon
is: Táknmynd

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Medium
is: Miðlungs

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri

en: Grid
is: Grind
