IconBox (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (17 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: delete
kk: Өшіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Edit
kk: Өңдеу

en: None
kk: Ешқайсысы

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Weight
kk: Салмағы

en: edit
kk: түзету

en: Save
kk: Сақтау

en: Default
kk: Стандартты

en: Small
kk: Кіші

en: Large
kk: Ірі

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Medium
kk: Орташа

en: %name must be a valid hexadecimal CSS color value.
kk: %name шектен тыс емес CSS түстің оналтылық мәні болу керек.
