IconBox (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (20 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: None
ku: هیچ

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Weight
ku: سەنگ

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Top
ku: سەرەوە

en: Small
ku: بچووک

en: Large
ku: گەورە

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Medium
ku: مامناوەندی

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: Your configuration has been saved.
ku: شێوەپێدانەکانی پاشەکەوتکران.
