IconBox (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (25 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Edit
lv: Labot

en: None
lv: Nav

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Weight
lv: Svars

en: edit
lv: labot

en: Save
lv: Saglabāt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Top
lv: Augša

en: Small
lv: Mazs

en: Large
lv: Liels

en: Icon
lv: Ikona

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Medium
lv: Vidējs

en: Square
lv: Kvadrāts

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Grid
lv: Režģis

en: %name must be a positive integer.
lv: %name ir jābūt pozitīvam, veselam skaitlim.

en: Your configuration has been saved.
lv: Jūsu iestatījumi tika saglabāti.

en: %name must be a valid hexadecimal CSS color value.
lv: %name jābūt derīgai heksadecimālai CSS krāsas vērtībai.
