IconBox (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (20 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: delete
mn: устгах

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Edit
mn: Засварлах

en: None
mn: Байхгүй

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Weight
mn: Жин

en: edit
mn: засварлах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Default
mn: Анхны утга

en: px
mn: пиксел

en: Top
mn: Дээд

en: Small
mn: Жижиг

en: Large
mn: Том

en: Medium
mn: Дундаж

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун

en: %name must be a positive integer.
mn: %name нь эерэг бүхэл тоо байх ёстой.
