IconBox (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (14 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: delete
mr: मिटवा

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Edit
mr: संपादन

en: None
mr: काहीच नाही

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: Weight
mr: मुल्य

en: edit
mr: संपादन

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Small
mr: लहान

en: Large
mr: मोठे
