IconBox (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (14 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Edit
nn: Rediger

en: None
nn: Ingen

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Weight
nn: Vekt

en: edit
nn: endre

en: Save
nn: Lagre

en: Default
nn: Standard

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Your configuration has been saved.
nn: Oppsettet er lagra.
