IconBox (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (25 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: delete
oc: suprimir

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Edit
oc: Modificar

en: None
oc: Pas cap

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Weight
oc: Pes

en: edit
oc: modificar

en: Save
oc: Enregistrar

en: Default
oc: Per defaut

en: Top
oc: Naut

en: Small
oc: Pichon

en: Large
oc: Grand

en: Custom
oc: Personalizat

en: Medium
oc: Mejan

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: Dotted
oc: Pointillé

en: Dashed
oc: En tirets

en: Solid
oc: Solide

en: Grid
oc: Grasilha

en: %name must be a positive integer.
oc: %name deu èsser un entièr positiu.

en: Your configuration has been saved.
oc: Vòstra configuracion es estada enregistrada.
