IconBox (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (32 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Edit
pl: Edytuj

en: None
pl: Brak

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Weight
pl: Waga

en: edit
pl: edytuj

en: Save
pl: Zapisz

en: Default
pl: Domyślny

en: px
pl: pikseli

en: Top
pl: Góra strony

en: Small
pl: Małe

en: Large
pl: Duże

en: Icon
pl: Ikona

en: Custom
pl: Własne

en: Medium
pl: Średnie

en: Square
pl: Kwadrat

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Double
pl: Podwójne

en: Dotted
pl: Kropkowane

en: Dashed
pl: Kreskowane

en: Solid
pl: Jednolite

en: Grid
pl: Siatka

en: %name must be a positive integer.
pl: %name musi być liczbą dodatnią.

en: Your configuration has been saved.
pl: Twoje ustawienia zostały zapisane.

en: Box title
pl: Tytuł pojemnika

en: Delete box
pl: Usuń pojemnik

en: %name must be a valid hexadecimal CSS color value.
pl: %name musi być poprawną wartością heksadecymalną wartości koloru CSS.
