IconBox (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Edit
ps: سمون

en: None
ps: هېڅ يو

en: Weight
ps: وزن

en: Default
ps: تلواله

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Medium
ps: منځنى

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: Grid
ps: ځاليز
