IconBox (7.x-1.0) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Save configuration
si: සැකැස්ම සුරක්ෂිතකරන්න

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Box Title
si: බහාලුම් මාතෘකාව

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: edit
si: සංස්‌කරණය
