IconBox (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Edit
sl: Uredi

en: None
sl: Brez

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Weight
sl: Teža

en: edit
sl: uredi

en: Save
sl: Shrani

en: Default
sl: Privzeto

en: Top
sl: Na vrhu

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Medium
sl: Srednja
