IconBox (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (15 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: delete
sq: fshij

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Edit
sq: Ndrysho

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Weight
sq: Pesha

en: edit
sq: ndrysho

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Small
sq: E vogël

en: Large
sq: E madhe

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Medium
sq: Mesatar
