IconBox (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (26 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: delete
tr: sil

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Edit
tr: Düzenle

en: None
tr: Hiçbiri

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Weight
tr: Ağırlık

en: edit
tr: düzenle

en: Save
tr: Kaydet

en: Default
tr: Varsayılan

en: Top
tr: En üst

en: Small
tr: Küçük

en: Large
tr: Büyük

en: Icon
tr: Simge

en: Custom
tr: Özel

en: Medium
tr: Orta

en: Square
tr: Kare

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ

en: Grid
tr: Izgara

en: %name must be a positive integer.
tr: %name bir pozitif tam sayı olmalı.

en: Your configuration has been saved.
tr: Yapılandırmanız kaydedildi.

en: Delete box
tr: Kutuyu sil

en: %name must be a valid hexadecimal CSS color value.
tr: %name geçerli bir onaltılık CSS renk değeri olmalıdır.
