IconBox (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (16 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: None
ug: يوق

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Top
ug: ئۈستى

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Medium
ug: ئوتتۇراھال

en: Square
ug: تۆت چاسا

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: Circle
ug: چەمبەر

en: Your configuration has been saved.
ug: تەڭشەشلىرىڭىز ساقلاندى.
