IconBox (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (27 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: delete
vi: xoá

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Edit
vi: Sửa

en: None
vi: Không có

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: Weight
vi: Độ nặng

en: edit
vi: sửa

en: Save
vi: Lưu

en: Default
vi: Mặc định

en: Top
vi: Đầu

en: Small
vi: Nhỏ

en: Large
vi: Rộng

en: Icon
vi: Biểu tượng

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Medium
vi: Vừa

en: Left
vi: Trái

en: Right
vi: Phải

en: Double
vi: Đôi

en: Grid
vi: Lưới

en: Circle
vi: Vòng tròn

en: Icon Size
vi: Kích cỡ Biểu tượng

en: %name must be a positive integer.
vi: %name phải là số nguyên dương.

en: Your configuration has been saved.
vi: Cấu hình của bạn đã được lưu lại.

en: %name must be a valid hexadecimal CSS color value.
vi: %name phải là một mã màu CSS hợp lệ ở dạng thập lục phân.
