IconBox (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (25 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Edit
ar: تحرير

en: None
ar: لا شيء

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Weight
ar: الوزن

en: edit
ar: تحرير

en: Save
ar: حفظ

en: Default
ar: الافتراضي

en: Top
ar: الأعلى

en: Small
ar: صغير

en: Large
ar: كبير

en: Icon
ar: أيقونة

en: Custom
ar: مخصص

en: Medium
ar: متوسط

en: Square
ar: ميدان

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: Grid
ar: شبكة

en: %name must be a positive integer.
ar: يجب أن يكون %name عدداً صحيحاً موجباً.

en: Your configuration has been saved.
ar: تم حفظ إعداداتك.

en: %name must be a valid hexadecimal CSS color value.
ar: %name يجب أن يكون قيمة صحيحة لقيمة لون بالستعشري (هيكساديسمال).
