IconBox (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (21 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Edit
az: Dəyiş

en: None
az: Yoxdur

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Weight
az: Çəki

en: edit
az: redaktə et

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: Small
az: Balaca

en: Large
az: Böyük

en: Icon
az: İconka

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Medium
az: Orta

en: Square
az: Kvadrat

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Grid
az: Cədvəl
