IconBox (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (26 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: delete
bo: བསུབ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: None
bo: མེད།

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Top
bo: འགོ

en: Small
bo: ཆུང

en: Large
bo: ཆེན་པོ

en: Icon
bo: རི་མོ།

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Medium
bo: འབྲིང་པོ

en: Left
bo: གཡོན

en: Dotted
bo: ཐིག་ལེ་ཅན

en: Dashed
bo: འཕྲེད་ཐིག་ཅན

en: Solid
bo: མཁྲེགས་པོ

en: Grid
bo: དྲ་མིག

en: %name must be a positive integer.
bo: %name་ནི་ངེས་པར་དུ་ཧྲིལ་གྲངས་ཕོ་ཞིག་ཡིན་དགོས།

en: Your configuration has been saved.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།

en: %name must be a valid hexadecimal CSS color value.
bo: %name་ངེས་པར་དུ་གྲངས་ཁོངས་བཅུ་དྲུག་ཅན་གྱི་CSS་ཁ་དོག་ཐོབ་གྲངས་ཤིག་ཡིན་དགོས
