IconBox (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (28 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Edit
ca: Edita

en: None
ca: Cap

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Weight
ca: Pes

en: edit
ca: edita

en: Save
ca: Desa

en: Default
ca: Per defecte

en: Top
ca: Part superior

en: Small
ca: Petit

en: Large
ca: Gran

en: Icon
ca: Icona

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Medium
ca: Mitjana

en: Square
ca: Quadrat

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Double
ca: Doble

en: Solid
ca: Sòlid

en: Grid
ca: Graella

en: %name must be a positive integer.
ca: %name ha de ser un enter positiu.

en: Your configuration has been saved.
ca: S'ha desat la vostra configuració.

en: Box title
ca: Títol de la caixa

en: %name must be a valid hexadecimal CSS color value.
ca: %name ha de ser un valor hexadecimal de color de CSS vàlid.
