IconBox (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (23 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: delete
cs: smazat

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Edit
cs: Upravit

en: None
cs: Žádné

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Weight
cs: Váha

en: edit
cs: upravit

en: Save
cs: Uložit

en: Default
cs: Výchozí

en: Top
cs: Nahoru

en: Small
cs: Malý

en: Large
cs: Velký

en: Icon
cs: Ikona

en: Custom
cs: Vlastní

en: Medium
cs: Střední

en: Double
cs: Dvojité

en: Grid
cs: Mřížka

en: %name must be a positive integer.
cs: %name musí být kladné celé číslo.

en: Your configuration has been saved.
cs: Konfigurace byla uložena.

en: %name must be a valid hexadecimal CSS color value.
cs: %name musí být platná hexadecimální hodnota barvy.
