IconBox (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (24 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: delete
fa: حذف

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Edit
fa: ویرایش

en: None
fa: هیچ

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Weight
fa: وزن

en: edit
fa: ویرایش

en: Save
fa: ذخیره

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Top
fa: بالا

en: Small
fa: کوچک

en: Large
fa: بزرگ

en: Icon
fa: شمایل

en: Custom
fa: سفارشی

en: Medium
fa: متوسط

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست

en: Grid
fa: شبکه

en: %name must be a positive integer.
fa: %name باید یک عدد صحیح مثبت باشد.

en: Your configuration has been saved.
fa: پیکربندی شما ذخیره شد.

en: %name must be a valid hexadecimal CSS color value.
fa: %name باید یک مقدار رنگی CSS مبنای شانزده معتبر باشد.
