IconBox (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (25 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Edit
he: עריכה

en: None
he: ללא

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Weight
he: משקל

en: edit
he: עריכה

en: Save
he: שמירה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Top
he: עליון

en: Small
he: קטן

en: Large
he: גדול

en: Icon
he: סמל

en: Custom
he: מותאם

en: Medium
he: בינוני

en: Square
he: רבוע

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Double
he: להכפיל

en: Grid
he: רשת

en: %name must be a positive integer.
he: %name חייב להיות מספר שלם חיובי.

en: Icon Style
he: סוג צלמיות (אייקונים)
