IconBox (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (23 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Edit
hr: Uredi

en: None
hr: Nema

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Weight
hr: Težina

en: edit
hr: uredi

en: Save
hr: Spremi

en: Default
hr: Zadano

en: Small
hr: Mala

en: Large
hr: Velika

en: Icon
hr: Ikona

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Medium
hr: Srednji

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: Grid
hr: Mreža

en: %name must be a positive integer.
hr: %name mora biti pozitivni cijeli broj.

en: Your configuration has been saved.
hr: Postavke spremljene.

en: %name must be a valid hexadecimal CSS color value.
hr: %name mora biti heksadecimalna CSS vrijednost boje.
