IconBox (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (25 entries)

en: Title
id: Judul

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: delete
id: hapus

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Box Title
id: Judul Boks

en: Edit
id: Sunting

en: None
id: Tiada

en: This action cannot be undone.
id: Tindakan ini tidak bisa dikembalikan.

en: Weight
id: Bobot

en: Save
id: Simpan

en: Default
id: Bawaan

en: Top
id: Atas

en: Small
id: Kecil

en: Large
id: Besar

en: Icon
id: Ikon

en: Custom
id: Tersuai

en: Medium
id: Sedang

en: Square
id: Kotak

en: Left
id: Kiri

en: Right
id: Kanan

en: Grid
id: Kotakan

en: %name must be a positive integer.
id: %name harus bilangan bulat positif.

en: Your configuration has been saved.
id: Konfigurasi anda telah disimpan.

en: %name must be a valid hexadecimal CSS color value.
id: %name harus sah berupa nilai heksadesimal warna CSS.
