IconBox (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (26 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: delete
it: elimina

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Edit
it: Modifica

en: None
it: Nessuno

en: This action cannot be undone.
it: L'operazione non è reversibile.

en: Weight
it: Peso

en: edit
it: modifica

en: Save
it: Salva

en: Default
it: Predefinito

en: Top
it: In cima

en: Small
it: Piccolo

en: Large
it: Grande

en: Icon
it: Icona

en: Custom
it: Personalizzato

en: Medium
it: Medio

en: Square
it: Quadrato

en: Left
it: Sinistra

en: Right
it: Destra

en: Grid
it: Griglia

en: %name must be a positive integer.
it: %name deve essere un intero positivo.

en: Your configuration has been saved.
it: La tua configurazione è stata salvata.

en: %name must be a valid hexadecimal CSS color value.
it: %name deve essere un valore esadecimale rappresentante un colore CSS valido.

en: Icon Position
it: Posizione dell'icona
