IconBox (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (26 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: delete
ja: 削除

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Edit
ja: 編集

en: None
ja: なし

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Weight
ja: ウェイト

en: edit
ja: 編集

en: Save
ja: 保存

en: Default
ja: デフォルト

en: Top
ja: トップ

en: Small
ja: 小

en: Large
ja: 大

en: Icon
ja: アイコン

en: Custom
ja: カスタム

en: Medium
ja: 中程度

en: Square
ja: 正方形

en: Left
ja: 左

en: Right
ja: 右

en: Double
ja: ダブル

en: Grid
ja: グリッド

en: %name must be a positive integer.
ja: %name は正の整数でなければなりません。

en: Your configuration has been saved.
ja: 設定は保存されました。

en: %name must be a valid hexadecimal CSS color value.
ja: %name はCSSの色指定の値として有効な16進数でなければなりません。
