IconBox (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (23 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Edit
jv: Sunting

en: None
jv: Nihil

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Weight
jv: Urutan

en: edit
jv: sunting

en: Save
jv: Simpen

en: Default
jv: Gawan

en: Top
jv: Ndhuwur

en: Small
jv: Cilik

en: Large
jv: Gedhe

en: Icon
jv: Ikon

en: Custom
jv: Kostum

en: Medium
jv: Sedheng

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: %name must be a positive integer.
jv: %name must be a positive integer.udu wilangan bulat positif.

en: Your configuration has been saved.
jv: Konfigurasi Sampéyan uwis disimpen.

en: %name must be a valid hexadecimal CSS color value.
jv: %name kudu kode wilangan heksadesimal sing sah kanggo warna CSS .
