IconBox (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (15 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: None
ka: არცერთი

en: Weight
ka: წონა

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Top
ka: ზედა

en: Small
ka: პატარა

en: Large
ka: დიდი

en: Medium
ka: საშუალო

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ
