IconBox (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (26 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Box Title
lt: Dėžės pavadinimas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: None
lt: Joks

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Weight
lt: Svoris

en: edit
lt: redaguoti

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Top
lt: Viršus

en: Small
lt: Mažas

en: Large
lt: Didelis

en: Icon
lt: Piktograma

en: Custom
lt: Savitas

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Square
lt: Kvadratas

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Grid
lt: Tinklelis

en: %name must be a positive integer.
lt: %name privalo būti teigiamas sveikas skaičius.

en: Your configuration has been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: %name must be a valid hexadecimal CSS color value.
lt: %name turi būti korektiška šešioliktainė CSS spalvos reikšmė.
