IconBox (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (34 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Box Title
nl: Bloktitel

en: Edit
nl: Bewerken

en: None
nl: Geen

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Weight
nl: Gewicht

en: edit
nl: bewerken

en: Save
nl: Opslaan

en: Default
nl: Standaard

en: Top
nl: Bovenaan

en: Small
nl: Klein

en: Large
nl: Groot

en: Icon
nl: Pictogram

en: Custom
nl: Aangepast

en: Medium
nl: Gemiddeld

en: Square
nl: Vierkant

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Double
nl: Dubbel

en: Dotted
nl: Gestippeld

en: Dashed
nl: Gestreept

en: Solid
nl: Vast

en: Grid
nl: Raster

en: Circle
nl: Cirkel

en: %name must be a positive integer.
nl: %name moet een positief geheel getal zijn.

en: Your configuration has been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: Box title
nl: Bloktitel

en: %name must be a valid hexadecimal CSS color value.
nl: %name moet een geldige hexadecimale CSS-kleurwaarde zijn.

en: Icon Position
nl: Pictogrampositie

en: Icon Color
nl: Pictogramkleur
