IconBox (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (21 entries)

en: Title
pt: Título

en: Save configuration
pt: Guardar configuração

en: delete
pt: eliminar

en: Delete
pt: Eliminar

en: Operations
pt: Operações

en: Edit
pt: Editar

en: None
pt: Nenhum

en: This action cannot be undone.
pt: Esta ação não pode ser anulada.

en: Weight
pt: Peso

en: edit
pt: editar

en: Save
pt: Guardar

en: Default
pt: Predefinido

en: Top
pt: Topo

en: Icon
pt: Ícone

en: Custom
pt: Personalizado

en: Medium
pt: Médio

en: Square
pt: Quadrado

en: Left
pt: Esquerda

en: Right
pt: Direita

en: Grid
pt: Grelha

en: %name must be a positive integer.
pt: %name deve ser um número inteiro positivo.
