IconBox (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (23 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: delete
ro: șterge

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Edit
ro: Editați

en: None
ro: Nimic

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Weight
ro: Greutate

en: edit
ro: modifică

en: Save
ro: Salvare

en: Default
ro: Implicit

en: Top
ro: Sus

en: Small
ro: Mic

en: Large
ro: Mare

en: Icon
ro: Pictogramă

en: Custom
ro: Personalizat

en: Medium
ro: Mediu

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta

en: Grid
ro: Grilă

en: %name must be a positive integer.
ro: %name trebuie să fie un număr întreg pozitiv.

en: Your configuration has been saved.
ro: Configurația dumneavoastră a fost salvată.
