IconBox (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (25 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Edit
sk: Upraviť

en: None
sk: Žiadne

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Weight
sk: Váha

en: edit
sk: upraviť

en: Save
sk: Uložiť

en: Default
sk: Predvolené

en: Top
sk: Navrch

en: Small
sk: Malé

en: Large
sk: Veľké

en: Icon
sk: Ikona

en: Custom
sk: Vlastná

en: Medium
sk: Stredná

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Double
sk: Dupľa

en: Grid
sk: Mriežka

en: %name must be a positive integer.
sk: %name musí byť kladné celé číslo.

en: Your configuration has been saved.
sk: Vaša konfigurácia bola uložená.

en: %name must be a valid hexadecimal CSS color value.
sk: %name musí byť platná hodnota farby pre CSS v hexadecimálnom tvare.
