IconBox (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (25 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Edit
sv: Redigera

en: None
sv: Ingen

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Weight
sv: Vikt

en: edit
sv: redigera

en: Save
sv: Spara

en: Default
sv: Förvald

en: Top
sv: Överst

en: Small
sv: Liten

en: Large
sv: Stor

en: Icon
sv: Ikon

en: Custom
sv: Anpassad

en: Medium
sv: Mellan

en: Square
sv: Ruta

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Grid
sv: Rutnät

en: %name must be a positive integer.
sv: %name måste vara ett positivt heltal.

en: Your configuration has been saved.
sv: Dina inställningar har sparats.

en: %name must be a valid hexadecimal CSS color value.
sv: !name måste vara ett giltigt hexadecimalt färgvärde för CSS.
