IconBox (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (17 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: delete
th: ลบ

en: Delete
th: ลบ

en: Edit
th: แก้ไข

en: None
th: ไม่มี

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: edit
th: แก้ไข

en: Save
th: บันทึก

en: Small
th: เล็ก

en: Large
th: ใหญ่

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Medium
th: ปานกลาง

en: Grid
th: ตะแกรง

en: %name must be a positive integer.
th: %name ต้องเป็นจำนวนเต็มบวก

en: %name must be a valid hexadecimal CSS color value.
th: %name ต้องเป็นค่าสี่ CSS แบบเลขฐานสิบหก
