IconBox (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (37 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: delete
uk: видалити

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Box Title
uk: Заголовок блоку

en: Edit
uk: Редагувати

en: None
uk: Немає

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Weight
uk: Вага

en: edit
uk: редагувати

en: Save
uk: Зберегти

en: Default
uk: Базово

en: px
uk: пікс

en: Top
uk: Зверху

en: Small
uk: Мале

en: Large
uk: Велике

en: Icon
uk: Іконка

en: Custom
uk: Власний

en: Medium
uk: Середній

en: Square
uk: Квадрат

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: Double
uk: Подвійний

en: Dotted
uk: Пунктир

en: Dashed
uk: Штрих

en: Solid
uk: Суцільне

en: Grid
uk: Сітка

en: Circle
uk: Коло

en: Icon Size
uk: Розмір піктограм

en: %name must be a positive integer.
uk: %name повинен бути додатнім цілим числом.

en: Your configuration has been saved.
uk: Конфігурацію збережено.

en: Box title
uk: Заголовок боксу

en: Delete box
uk: Видалити бокс

en: %name must be a valid hexadecimal CSS color value.
uk: %name повинно бути припустимим для CSS шістнадцятковим значенням кольору.

en: Icon Style
uk: Стилі іконок

en: list box
uk: список
