iCopyright Toolbar (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Submit
be: Захаваць

en: Features
be: Функцыі

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: About
be: Аб

en: Uses
be: Выкарыстанне
