iCopyright Toolbar (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (18 entries)

en: Submit
de: Absenden

en: Email Address
de: E-Mail-Adresse

en: Advanced Settings
de: Erweiterte Einstellungen

en: Vertical
de: Vertikal

en: Node types
de: Inhaltstypen

en: Syndication
de: Syndizierung

en: Terms
de: Begriffe

en: First name
de: Vorname

en: Last name
de: Nachname

en: Site Name
de: Name der Website

en: Alignment
de: Ausrichtung

en: Left
de: Links

en: Right
de: Rechts

en: Display Options
de: Darstellungseinstellungen

en: Orientation
de: Ausrichtung

en: About
de: Über

en: Uses
de: Verwendungszwecke

en: Terms of Use
de: Nutzungsbedingungen
