iCopyright Toolbar (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Submit
et: Sisesta

en: Advanced Settings
et: Täiendavad seaded

en: Horizontal
et: Horisontaalne

en: Vertical
et: Vertikaalne

en: Node types
et: Sisutüübid

en: Terms
et: Terminid

en: First name
et: Eesnimi

en: Last name
et: Perekonnanimi

en: Features
et: Omadused

en: Alignment
et: Joondus

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: About
et: Programmist

en: Uses
et: Kasutab
