iCopyright Toolbar (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Submit
hu: Beküldés

en: Email Address
hu: E-mail cím

en: Advanced Settings
hu: Haladó beállítások

en: Horizontal
hu: Vízszintes

en: Vertical
hu: Függőleges

en: Node types
hu: Tartalomtípusok

en: Terms
hu: Kifejezések

en: First name
hu: Keresztnév

en: Last name
hu: Vezetéknév

en: Site Name
hu: Webhely neve

en: Features
hu: Jellemzők

en: Alignment
hu: Igazítás

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: Display Options
hu: Megjelenítési lehetőségek

en: Orientation
hu: Tájolás

en: About
hu: Leírás

en: Uses
hu: Használat

en: Terms of Use
hu: Felhasználási feltételek
