iCopyright Toolbar (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (17 entries)

en: Submit
it: Invia

en: Email Address
it: Indirizzo e-mail

en: Advanced Settings
it: Impostazioni avanzate

en: Horizontal
it: Orizzontale

en: Vertical
it: Verticale

en: Node types
it: Tipi di contenuto

en: Syndication
it: Condivisione

en: Terms
it: Termini

en: First name
it: Nome

en: Last name
it: Cognome

en: Features
it: Funzionalità

en: Alignment
it: Allineamento

en: Left
it: Sinistra

en: Right
it: Destra

en: About
it: Informazioni

en: Uses
it: Usa

en: Terms of Use
it: Termini di Utilizzo
