iCopyright Toolbar (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Submit
jv: Kirim

en: Horizontal
jv: Horisontal

en: Vertical
jv: Vertikal

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: About
jv: Ngenani
