iCopyright Toolbar (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Submit
lt: Siųsti

en: Horizontal
lt: Horizontalus

en: Vertical
lt: Vertikalus

en: Node types
lt: Mazgo tipas

en: Terms
lt: Terminai

en: First name
lt: Vardas

en: Last name
lt: Pavardė

en: Features
lt: Savybės

en: Alignment
lt: Lygiavimas

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: About
lt: Apie

en: Uses
lt: Naudoja
