iCopyright Toolbar (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Advanced Settings
my: အဆင့်မြင့် ရွေးချယ်ပြုပြင်မှုများ

en: Horizontal
my: ရေပြင်ညီ

en: Vertical
my: ဒေါင်လိုက်

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: About
my: အကြောင်း
