iCopyright Toolbar (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (20 entries)

en: Submit
ru: Отправить

en: Advanced Settings
ru: Расширенные настройки

en: Horizontal
ru: Горизонтально

en: Vertical
ru: Вертикально

en: Node types
ru: Типы материалов

en: Syndication
ru: Подписка

en: Terms
ru: Термины

en: First name
ru: Имя

en: Last name
ru: Фамилия

en: Site Name
ru: Название сайта

en: Features
ru: Особенности

en: Alignment
ru: Выравнивание

en: Left
ru: Слева

en: Right
ru: Справа

en: Display Options
ru: Настройки отображения

en: Orientation
ru: Ориентация

en: About
ru: Информация

en: Uses
ru: Использование

en: Terms of Use
ru: Пользовательское соглашение

en: Share Services
ru: Услуга шаринга
