iCopyright Toolbar (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Submit
sk: Odoslať

en: Email Address
sk: Emailová adresa

en: Advanced Settings
sk: Rozšírené nastavenia

en: Horizontal
sk: Vodorovne

en: Vertical
sk: Zvislo

en: Node types
sk: Typy uzlov

en: Terms
sk: Termíny

en: First name
sk: Meno

en: Last name
sk: Priezvisko

en: Features
sk: Vlastnosti

en: Alignment
sk: Zarovnanie

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: About
sk: Informácie o

en: Uses
sk: Používa
