iCopyright Toolbar (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Submit
sv: Skicka

en: Email Address
sv: E-postadress

en: Advanced Settings
sv: Utökade inställningar

en: Horizontal
sv: Horisontell

en: Vertical
sv: Vertikal

en: Node types
sv: Nodtyper

en: Terms
sv: Termer

en: First name
sv: Förnamn

en: Last name
sv: Efternamn

en: Features
sv: Funktioner

en: Alignment
sv: Placering

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Orientation
sv: Orientering

en: About
sv: Om

en: Uses
sv: Använder
